location_on

Hjortvägen 1, 352 45 Växjö

Kristina Nilssonsgatan 2, Ljungby

call

0372 – 883 00

Kontakta oss

Ljungby

Kontakta HVC

place

Vi finns på Kristina Nilssonsgatan 2 i Ljungby

call

0372 – 883 00

watch_later

Öppettider:
Mån – fre 8.00-12.00, 13.00-17.00

Växel: 
Mån – fre 8.00-12.00, 13.00-16.00

description

 Hitta hit.

Kontakta våra medarbetare


Mikael Bonik
VD
mikael.bonik@hvclby.se
070 - 308 83 08
Jeanette Karlsson
Verksamhetschef/Företagssköterska
jeanette.karlsson@hvclby.se
0372 - 883 00
Joanna Musial
Företagsläkare
0372 - 883 00
Christin Svensson
Företagsläkare
0372 - 883 00
Annica Lindqvist
Ekonom/HR
annica.lindqvist@hvclby.se
0372 - 883 06
Ann-Mari Gudmundsson
Företagssköterska
ann-mari.gudmundsson@hvclby.se
0372 - 883 00
Annika Karlsson
Företagssköterska
annika.karlsson@hvclby.se
0372 - 883 00
Ann-Christine Sundén
Företagssköterska
ann-christine.sunden@hvclby.se
0372 - 883 00
Enikö Zsombori
Företagssköterska
eniko.zsombori@hvclby.se
0372 - 883 00
Wictor Hägglund
Ergonom/leg. fysioterapeut
wictor.hagglund@hvclby.se
0372 - 883 00
Gunilla Brown Bondesson
Beteendevetare
gunilla.brown-bondesson@hvclby.se
0372 - 883 00
Magnus Svensson
Arbetsmiljöingenjör
magnus.svensson@hvclby.se
070 - 348 83 13
Monica Åstrand
Sekreterare
monica.astrand@hvclby.se
0372 - 883 00
Erzsebet Peter
Lokalvårdare
0372 - 883 00
Jonas Berg
Vaktmästare
0372 - 883 00

Vår vision är att våra kunder ska ha den bästa arbetsmiljön och på det viset öka sin konkurrenskraft samt attraktionskraft som arbetsgivare.